Nezařazené

Poznejte krásy Zakynthosu


Ostrov Zakynthos, známý také pod názvem „Zante“ je oblíbeným cílem turistů z různých zemí. A proč tomu tak je? Tento ostrov vám totiž může nabídnout vše, co hledáte během vaší dovolené u moře. A tím je nejen krásná příroda, ale také nádherné pláže, a především do tyrkysova zbarvené moře a dlouhé písčité pláže. Kromě milovníků nádherných pláží a přírody si také na tomto ostrově přijdou na své ti, kteří vyhledávají noční život, bary a noční kluby. Na tomto ostrově naleznete jak poklidnější, tak i rušnější letoviska.
řecký ostrov

Alikanas – Alykes
Alikanas a Alykes – to jsou dvě letoviska, které se nacházejí v těsné blízkosti. Jedno z nich, letovisko Alykes je spíše živější, opačného rázu, poklidnější, je zase letovisko Alikanas, které je vyhledávané především rodiny s dětmi. Vstup do moře je tu pozvolný, pláže písčité. Z tohoto letoviska můžete také podnikat různé výlety po ostrově, a to ideálně autobusem nebo třeba nějakým zapůjčeným dopravním prostředkem, ať už autem, nebo skútrem.
slunečníky na pláži
Kalamaki
Letovisko Kalamaki je spíše poklidného rázu a je tedy jako stvořené pro rodiny s dětmi. Na místní pláži můžete zahlédnout želvy karety. Vstup do moře je tu pozvolný.
Tsilivi
Tato oblast je ideálním místem pro vyznavače vodních sportů i pro rodiny s dětmi. Dlouhá pláž nabízí prostor nejen pro vodní hrátky dětí, ale také pro romantické procházky při západu slunce.
záliv navagio
Laganas
Toto letovisko vyhledávají především příznivci nočního života. Nachází se tu dlouhá řada barů a nočních klubů.
Ať už se vydáte do jakéhokoliv letoviska na ostrově Zakynthos, nudit se tu určitě nebudete. Navštívit můžete také různá zajímavá místa na ostrově, například oblíbenou a turisticky hojně navštěvovanou pláž NAVAGIO, což je pláž ztroskotání s vrakem lodi, která je přístupná pouze z lodi nebo ji můžete spatřit s vyhlídky nad pláží.

Podobné příspěvky