Služby

Chcete mít krásně čistá okna bez námahy?

Úklid nepatří mezi oblíbené činnosti

Ruku na srdce – baví vás neustále dokola uklízet celou vaši domácnost? Bez úklidu to nejde, to víme všichni. Bez úklidu budeme všichni za chvilku jako na skládce, a proto se vždycky skoro všichni přemůžou, a prostě jdou uklízet. Snad všichni chceme bydlet v hezkém prostředí, a nechceme skončit jako lidé v televizních pořadech o lidech, kteří se do úklidu příliš nehrnou.

umývání okna

Běžný úklid spousta lidí zvládá, ale jsou situace, kdy by to chtělo mít k ruce někoho, kdo uklidí za vás. Někdy stačí nemoc, a váš byt se začíná pomalu ale jistě měnit ve skladiště. Pro tyto případy dnes naštěstí existují úklidové služby, které vám s udržováním pořádku a čistoty u vás doma pomohou. Jednou z nejvíce nenáviděných prací je mytí oken. Je to pěkná otrava, protože spousta lidí má doma velká okna, nebo jich má hodně, a jejich mytí zabere hodně času.

Využívat služby úklidových firem není rozhodně žádná ostuda. Naše služby využívají především firmy, které mají velké skleněné plochy – typicky kanceláře a obchody, ale přibývá zákazníků z řad domácností. Ne každý má čas a sílu na mytí oken, které je fyzicky náročnější prací. Nabízíme vám profesionální mytí oken v Pardubicích Mvcleaningservices a velkých skleněných ploch, ale i další služby.

  1. Mytí podlah a koberců
  2. Čištění potahů
  3. Praní a žehlení
  4. Údržbářské práce
  5. Práce na zahradě

čištění žaluzií

S úklidem máme mnoho zkušeností, proto můžeme s klidem říct, že naše služby jsou velmi kvalitní. Díky tolika zkušenostem dokážeme okna a skla umýt tak, že na nich nezůstane jediná kapka či šmouha. To je často pro mnoho lidí problém. U nás to nehrozí, takže se nemusíte bát, že byste zaplatili za něco, co nebude odpovídat vašim představám. Dokážeme se postarat o celou vaší domácnost včetně zahrady. Domluvíme se s vámi rádi na konkrétním termínu, který vám bude vyhovovat. Zaručujeme vám diskrétnost, fér jednání a navíc máme pojištění s vysokým limitem plnění.

Podobné příspěvky