Výrobky

Detaily, které tvoří moderní celek

Říká se, že ďábel tkví v detailech, a právě ony detaily jsou tím, co určuje styl a úroveň domova. Mnohdy tedy stačí pozměnit některé věci, a z vašeho bydlení může http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/decoration/10757/ být rázem krásná moderní oáza, ve které se budete cítit dobře, a rádi zde uvítáte návštěvy. Do čeho investovat, abyste proměnili svůj domov?

Zábradlí

Ať už se jedná o zábradlí na schodišti, balkoně, či terase, je důležité, aby bylo nejen funkční, ale i stylové. Ono zábradlí totiž patří k částem domu, které nelze přehlédnout, a které jako by rámovaly výsledný obraz. Toužíte-li po něčem jednoduchém, funkčním, nenáročném na údržbu, ale zároveň moderním a nadčasovém, bude ideální volbou nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova. S touto změnou jakoby se váš dům proměnil o sto procent.

interiérové schodiště

Podlahy

Staré domy mývají obvykle zastaralá linolea, nebo okázalé dřevěné parkety, s nimiž je pouze spousta práce, a rozhodně nepůsobí moderně. Přejít na moderní linoleum, které má dekor dřevěné podlahy, přitom není nikterak náročné, ani nákladné, a jedná se o správný krok. Proč? Linoleum je nenáročné na údržbu, vydrží i větší zátěž, a neponičí se tekutinou, jako třeba plovoucí podlahy.

Dveře

Další věcí, které si každý všimne, jsou interiérové dveře. Desítky let staré dveře jasně poukazují na zastaralost domu, a ničí celkový efekt. Výměna dveří přitom nemusí být nikterak náročná, a stylové dveře lze zakoupit, či nechat vyhotovit za poměrně dostupné ceny.

obývací pokoj

Žaluzie

Žaluzie, které se vkládaly mezi okenní tabulky, bývaly ve své době hitem, nyní už jsou však jen přežitkem. Nelze je pořádně udržovat, a působí lacině, ačkoliv byly jistě velmi drahé. Možností, jak je vyměnit, jsou rolety noc a den, které se snadno montují na okno, působí stylově, jsou nenáročné na údržbu, a cenově dostupné.

Koberce

Velké koberce, které zabírají půl, či celou místnost, už dávno neletí, a navíc jsou skutečně těžce udržovatelné. Je lepší nechat vyniknout podlahu, a doplnit ji menším koberečkem, nebo kožešinou, třeba u konferenčního stolku, nebo u postele.

Podobné příspěvky