Výrobky

Reklamní čepice je velmi vděčné téma k potisku a výšivkám

http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/nocni-prohlidky-s-bilou-pani-na-zamku-jindrichuv-h.aspx t=UTF-8″>

Kšiltovka je univerzální čepice pro celoroční nošení – kšiltovku můžete nasadit na hlavu prakticky kdykoli, pouze za mrazivého počasí a sněhové fujavice bystě měli dát přednost teplejší verzi pokrývky hlavy. Kšiltovka je navíc velmi lákavým cílem potisků a výšivek, takže jí můžete využít buď jako reklamní předmět, anebo jako dárek vašim blízkým.

Velikost trefíte spolehlivě téměř vždy – máte-li nějaké pochybnosti o velikosti čepic, vybírejte vždy takové, aby se dal jejich obvod nastavit posouváním zadního zapínání do předem zhotovených odstupňovaných otvorů. S těmito výrobky nemůžete šlápnout vedle u dospělých a mnohdy ne ani u starších dětí.

žlutá kšiltovka

Velmi záleží na barvě čepice i potisku – co se týče kvality materiálu, bývají reklamní čepice – kšiltovky na tom velmi dobře takřka u většiny výrobců na trhu, a co vás tedy bude zřejmě zajímat kromě materiálu a střihu, je jejich barva. Velmi výrazné a krásné jsou zejména žlutá a červená, ale radost uděláte i bílou, tyrkysovou, mořsky modrou či hráškově zelenou nebo oranžovou. Barvu výšivky či potisku volte vždy v kontrastních barvách, aby dobře vynikla, např. u modré si vyberte bílou nebo žlutou, u červené bílou, u žluté modrou nebo sytě zelenou a u oranžové bílou nebo tyrkysovou.

dívka s čepicí

Čepice – to nejsou jen kšiltovky

Chcete-li někomu z vašich blízkých udělat radost čepicí s potiskem nebo s výšivkou, nemusíte se omezovat pouze na kšiltovky. Čepic se vyrábí mnoho typů a výšivka může mimo jiné vyzdobit i dámský klobouček nebo pánský širák. Potisk či výšivka může být i součástí baretu a může se dobře vyjímat i na zimních čepicích pro běžkaře nebo pro běžné chození venku v přírodě či ve městě.

Originální výšivka na zimní čepici může potěšit každého, pokud ji pojmete velkoryse a zvolíte-li vhodnou formu. Zimní čepice s výšivkou je dobrý tip na dárek pod vánoční stromek vašim dětem, snoubenci, rodičům i prarodičům.

Podobné příspěvky