Výrobky

Trampolína 366 pro vaši dokonalou postavu

Lidské tělo je ve svých proporcích naprosto dokonalý výtvor. Když se zamyslíte nad tím, co všechno dokáže zvládnout, jaké sportovní disciplíny vykonává na špičkové úrovni, počínaje krasobruslením a hokejem a konče třeba tenisem či fotbalem, musíte uznat, že jeho tvůrce musel být moudrý a vědomý. Ať už to byl kdokoli, zanechal nám tu odkaz, který bychom měli i my udržovat dál ve svých potomcích, kteří dědí naši DNA.

trampolína s ochrannou sítí

Součástí našeho těla jsou i nohy a chodidla. Když se na ulici objeví krásná dívka v krátké sukni, kterou zdobí vypracovaná, svalnatá stehna, lýtka a hýždě, otočí se za ní každý, jak muži, tak i ženy, někteří v závisti, jiní v obdivu.

Závidět však není třeba, spíše byste se měli zamyslet nad tím, jak takové přirozené krásné postavy dosáhnout, protože na to má skutečně každý. Jen vědět, jak na to.

Vypracujte si nohy na trampolíně

Velká zahradní trampolína 366 https://www.goodjump.cz/trampolina-366-cm-s-ochrannou-siti je vhodnou příležitostí začít na své postavě systematicky pracovat. Nepřehánějte to, stačí jen několik minut denně, alespoň zpočátku. Pět minut intenzivního cvičení vám dá zabrat, že vám pak bude dělat problém chodit po schodech, pokud nejste na takový pohyb zvyklí. Někteří odborníci tvrdí, že skákání na odrazové ploše je náročnější, než atletické běžecké disciplíny, proto začínejte opravdu zvolna a postupně přidávejte tréninkové dávky. Budete-li trpěliví a budete-li cvičit každý den, třeba jen těch pět minut, výsledky vašeho snažení se dostaví.

výskoky na trampolíně

Chodidla jsou také součástí krásných tělesných proporcí

Až budete se skákáním začínat, vyzujte se z bot a cvičte naboso, tím si zpevníte svalstvo a vytvarujete dokonalou klenbu chodidel. Mimochodem, ploché nohy jsou nejen nezdravé, ale také velmi škaredé, a čím dokonalejší bude vaše příčná a podélná klenba, tím více to bude „sexy“. Budete pak moci bez obav vyrazit na pláž a odhalit veškerou vaši „vypracovanou“ krásu.

Podobné příspěvky