Výrobky

Elegantní styl

Samozřejmě, že nejenom ženy, ale taky muži se chtějí líbit. Já se tomu nedivím, protože dnešní doma tomu úplně nahrává. Kolikrát když jsem už viděla v módních časopisech, že tam je samostatná rubrika pro muže. Muži tam rozebírají své pocity, ale nejenom tohle. Muži taky moc rádi rozebírají módu. A v dnešní době už není vůbec žádná výjimka, že muži mohou nosit podpatky a sukně anebo se různě malují. Třeba používají make-up a rtěnku. U nás v okolí zatím nikdo takový asi není, nebo jsem si toho nevšimla. Nebo jsem si toho přímo nevšimla, že ten člověk je žena nebo muž.

Ležérní mužský styl.

Nevím jak vy, ale mně se tohle vůbec nelíbí. Líbí se mi, Když muž je mužem a taky tak vypadá. Nicméně ale když se muž pěkně obléká, tak je to jenom výhoda. Třeba když si muž vezme krásné čisté mužské kalhoty. A je jasné, že mužské kalhoty jsou velmi důležitou součástí mužského šatníku. Protože pokud muž chodí do práce, kde je vyžadován nějaký určitý dress code, tak tam jsou mužské kalhoty zřejmě důležité. A kalhoty pro muže jsou takové, že se hlavně žehlit, protože kalhoty se často mačkají.

Kalhoty jsou slušivé.

A není opravdu nic horšího, než když muž v kalhotách jde někam, když má opravdu zmačkané kalhoty a vypadá to nevhodně. Nebo vám by se to líbilo? Mě ne, proto muži raději dávají přednost jiným druhům oblečení, třeba například džínám, které se tak nemačkají. Ale abych pravdu řekla, tak mně osobně se muži v kalhotách líbí, protože je to takové elegantní a zároveň sportovní. Mě se totiž u mužů hodně líbí sportovně ležérní styl, kdy muž má na sobě kvalitní vyžehlené kalhoty a k tomu krásné čisté polo tričko. Já jsem sama, bez partnera, protože jsem asi hodně náročná na muže. Nebo možná ani nejsem, ale tohle si sama říct neumím. Ani nevím, jestli se chci vázat. Ale možná kdybych potkala slušného muže, tak třeba změním názor.

Podobné příspěvky