Výrobky

Rezervace místa

Mnohokrát se mi už stalo, že jsem se někam hodně těšila, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem nikam nešla. A to z toho důvodu, že už byli buď vstupenky vyprodané anebo už nebylo pro mě místo. V takovém případě se hodí opravdu kvalitní rezervační systém. A já, co jsem objevila, že rezervační systém existuje, tak ho užívám úplně skoro pokaždé, když je potřeba a pokud to situace umožní. A to hlavně, když jedu někam autobusem anebo vlakem. Myslím si, že pro nějakého staršího člověka by tento rezervační systém byl naprosto dokonalý a hlavně praktický. Jenomže je to tak, že rezervační systém se dělá většinou online.

Chtějte kvalitní služby.

A pochybuji, že třeba někteří sedmdesátníci budou mít doma počítač nebo budou umět s ním zacházet, aby si udělali rezervační systém online. Já třeba například pravidelně jezdím autobusem do Brna, jezdím tam asi dvakrát týdně. A už vím, že právě na těchto cestách je autobus vždycky plný lidí, že si není kam sednout. Tak jsem to vyřešila tak, že si vždycky udělám rezervaci na místenku. Opravdu se neplatí ani koruna navíc.

Servis má být spolehlivý.

Stačí si koupit ale jízdenku den předem, takže budete mít jak zaplacenou jízdenku, tak taky budete mít jisté místo. Myslím si, že je to opravdu praktické. A hlavně tohle by měli využívat staří lidé, kteří nemůžou stát. Bohužel ale oni o tom neví, protože jsem jednou udělala průzkum a vůbec nikdo nevěděl, že nějaký ? rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/, třeba například na jízdenky existuje. Já o tom taky vím nově, neznám to, že by to bylo dříve. To ale nemění nic na tom, že rezervační systém by měl být dostupný vážně pro všechny, Bohužel je to ale hlavně pro online rezervace. Abych se přiznala, tak ani nevím, jeteli se dá koupit osobně jízdenka předem, a to na autobus. Jde to? Na vlak ano, ale o autobusu jsem ještě tedy neslyšela. A pokud to nejde, tak je na čase to změnit.

Podobné příspěvky