Výrobky

Důležitým prvkem schodiště je zábradlí

Kdo má doma schodiště, určitě hledal nebo hledá zábradlí. To je nejen bezpečnostní prvek, který nám může doslova zachránit život, ale také prvek designový. Dnes je na výběr z obrovského množství materiálů a provedení. Pokud hledáte vkusné nebo designové zábradlí na schody, které bude dominantou haly či chodby, jste u nás správně.

Nabízíme výrobu zábradlí podle přání zákazníka. Zároveň je nutné dodržet všechny bezpečnostní normy, takže u nás nedostanete zábradlí, které je něčím nebezpečné. K výrobě používáme velké množství materiálů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. Většina zákazníků volí hlavně mosaz nebo ocel, ale krásně vypadá i dřevo a sklo.

zděné zábradlí

Jakékoliv zábradlí budete chtít
Máte moderní designový dům, a chcete mít v podobném stylu i zábradlí? Rádi vám navrhneme zábradlí, které celý design dokreslí. Velmi moderní je celoskleněné zábradlí.
Celoskleněné zábradlí musí být vyrobeno z kaleného skla kvůli bezpečnosti a navíc je potaženo folií

Začíná to návrhem
Abychom vám mohli navrhnout zábradlí přesně pro vaše potřeby, musíme vidět prostory, kde má zábradlí být umístěno. Musí se propočítat například výška či lomení, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní předpisy. Zákazník nám sdělí, jak by si schody představoval a vybere si materiály. Pokud je možné je zkombinovat, můžete si vybrat cokoliv. Vždy se snažíme o to, aby byli naši zákazníci spokojeni na maximum.

zaoblené zábradlí

  • Můžete mít zábradlí z jednoho materiálu nebo z jeho kombinace

Někdo si zvolí dřevěné zábradlí, protože dává přednost přírodním teplým materiálům. V takovém případě si můžete vybrat třeba buk nebo dub. Při naolejování či nalakování vydrží dřevěné zábradlí krásné velmi dlouho.

  • Výjimkou ale nejsou ani zábradlí kompletně z kovu nebo skla. Vždy musíte zvážit, kolik času chcete věnovat údržbě zábradlí. Například sklo budete leštit pořád.

Podobné příspěvky