Výrobky

Přenosné solární sprchy vám mohou pomáhat i mimo domov

Když se ve filmu „Kulový blesk“ chlubil Ladislav Smoljak Josefu Abrhámovi, že má na a balkoně svého domu solární sprchu, šlo s velkou pravděpodobností o zařízení nepřenosné, v podobě tmavého potrubí, které se pnulo podél balkonového zábradlí a vyústilo v nějaký sprchový kout. Tehdy se také psal rok 1978 a dá se předpokládat, že v té době neexistovaly žádné přenosné solární sprchy, jak je známe dnes. Princip ohřevu vody slunečními paprsky byl sice znám již dlouho, ale technické (konstrukční) možnosti nebyly na takové úrovni, abychom si mohli pohodlně zajít do obchodu a pořídit přenosný zásobník se sprchovou růžicí.

sprchování na zahradě

Přenosné solární sprchy Chlorito těží ze své hlavní výhody, a tou je bezpochyby mobilita. Sprchu totiž jednoduše připojíte ventilem k zahradní hadici a můžete s ní cestovat, kam až vám to hadice dovolí. To se může hodit v mnoha situacích, a my bychom si tu některé pro inspiraci mohli připomenout.

Chataři a chalupáři – solární sprchu si můžete odvézt na chalupu a přesouvat ji po trávníku podle polohy slunce nebo aktuální situace, kdy chcete mít více soukromí, a sprchovat se někde v závětří, mimo dosah zraku lidí při pohledu zvenčí. Přece jen je sprchování intimní záležitost.

bazén na zahradě

Tenisové kurty, volejbal, nohejbal, plážový volejbal – provozujete pro sebe a své přátele, anebo pronajímáte podobná sportoviště? Pak můžete lidem nabízet i sprchování s ohřevem zdarma. Sprcha přijde vhod zejména u sportovních aktivit, kde máte propocené tričko během několika minut. Takže plavky s sebou a hurá na kurty!

Kempy – možná jste to i vy zažili – přijedete na kole do kempu, v brašnách na nosiči se vláčíte se stanem, který v kempu postavíte, a těšíte se, až konečně povečeříte, a ještě před tím se osprchujete. Vstoupíte do společné umývárny a tam budou sprchy na žetony, ale tamní prostředí vás nijak nenadchne. Je totiž škoda sprchovat se za slunečného počasí uvnitř v budově, proč nevyužít krásného počasí, když vám slunce může vodu ohřát venku pod širým nebem, na čistém vzduchu? Solární sprchy by jistě návštěvníci kempu uvítali víc.

Podobné příspěvky