Výrobky

Modely aut pro milovníky retro stylu

Uspořádat retro párty je v současné době poměrně snadné a také pro mnohé z nás velmi lákavé. Retro totiž oslovuje současné čtyřicátníky a další dříve narozené osoby, které pamatují dobu socialismu, dobu pro mnohé z nás bezstarostnou a svým způsobem pohodovější. Lidé v naší zemi tehdy netrpěli existenčními starostmi, měli zajištěné bydlení bez drastických hypoték a měli také jistotu slušného výdělku. Není proto s podivem, že se do této doby rádi navrací alespoň pomyslně, a snaží se jí implementovat do dnešní doby alespoň částečně v původní podobě.

Veřejná bezpečnost

K retro stylu neodmyslitelně patří vybavení bytu, zejména nábytek, koberce a některé bytové dekorace. V retro vzezření se dnes vyrábí i elektronika a spotřebiče a k retro párty se může hodit i hudební produkce například v podobě videoklipů z doby sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

Trabant 602

Chcete-li uspořádat podobnou akci v tomto stylu a máte zajištěné patřičné občerstvení, a jste-li obklopeni vhodnými dekoracemi, můžete ji okořenit špetkou humoru v hmotné podobě. Co tím máme na mysli?

Představte si, že pozvete vaše přátele k slavnostnímu prostřenému stolu s chlebíčky a jednohubkami na plastových podnosech vyrobených v polovině 80. let a mezi jednotlivými pochutinami se budou skvět v celé své kráse modely aut té doby. Mohou to být například Škoda 1203, Praga V3S známá jako „vétřieska“, Trabant 602 anebo Škoda 1000 MB. Jestliže půjde o modely propracované do jemných detailů, bude to párty skutečně vyzdobená nesmírně stylově.

S modely aut se vám bude lépe soustředit na dobu, kterou jste sami prožili na vlastní kůži, a možná se pomyslně přenesete do okamžiků, jež vám připadaly nesmírně příjemné a povzbuzující. S odstupem času navíc vnímáme řadu historických událostí v lepším světle a také jsme schopni tvrdit, že bychom je dnes zvládli mnohem lépe.

Podobné příspěvky