Služby

Lékárenský průmysl

Bavila by vás práce ve zdravotnictví? Musím říct, že je to docela skvělá práce, protože jsem tam pracovala, tak vím, že je to prima práce. Sice jsem tam ze začátku pracovala jako uklízečka, ale opravdu mě to bavilo. Potkávala jsem tam opravdu spoustu lidí, takže jsem si taky díky práci uklízečky ve zdravotnictví našla docela dost přátel. Tedy ne sice přímo přátel, ale udělala jsem si tolik známých lidí, že bych je ani nespočítala. A pokaždé, když se vidíme, tak se pozdravíme a prohodíme spolu pár slov. A musím se přiznat, že jsem o sobě nevěděla, že jsem tak přátelská.

Léky se užívají i při operaci.

Vždycky jsem si myslela, že jsem taková uzavřenější, ale díky práci jsem zjistila, jaká opravdu jsem. A mám za to, že takhle to zjistí opravdu každý člověk. Stačí se dostat mezi lidi a člověk ihned pochopí, na čem je a jaký je. A taky jsem potom v práci zkoušela dělat něco jiného než jenom uklízečku. Protože jsem si doplnila během práce s dělání, takže jsem potom taky pracovala v lékárně. Musím říct, že mě to opravdu hodně bavilo, protože tam je každý den jiný.

Lékaři jsou tu pro nás.

Taky jsem zkoušela distribuovat léčiva. To už jsem byla opravdu naučená, takže distributor léčiv pro mě byla skvělá práce. Nicméně ale když to tak vezmu a shrnuto, tak distributoři léčit mají opravu záslužnou práci, protože pracují s léky, které jsou velmi důležité pro nás pro lidi. Pokud tedy byste chtěli taky pracovat jako distributoři léčiv, tak si vemte, že nemůžete mít pouze výuční list, ale potřebujete mít minimálně maturitní vysvědčení. A já jsem si právě maturitní vysvědčení dělala během práce, když jsem ještě byla uklízečka. Není jsem distributor léčiv a je to asi zatím ta nejlepší práce, co jsem kdy měla. A pokud i vás by zajímala práce, jako distributor léčiv, tak se nebojte se poptat a třeba uspějete. Věřte, že taková práce baví hodně lidí.

Podobné příspěvky