Výrobky

Podpořte svoje tělo v hubnutí

Informace jsou velmi cenná věc, zvlášť pokud s nimi umíte nakládat. A v případě hubnutí a udržení formy to platí také. Jenže je tu i druhá strana mince, čím více informací máte, tím snadněji se v nich můžete ztratit a najít opět správnou cestu, je někdy opravdu těžké.

Takže začneme od začátku:

  • Pokud chcete hubnout, potřebujete své tělo dostat do kalorického deficitu, jinak nebude pálit uložený tuk.
  • Vaše strava by měla být vyvážená, aby tělu nechyběly žádné živiny ani jiné důležité prvky a vitamíny.
  • Potřebujete jíst pravidelně v průběhu dne ideální porce jídla pro vaše tělo.
  • Musíte zařadit pravidelnou pohybovou aktivitu, která podpoří spalování tuků.

činka zelenina metr

Potud je vše asi jasné. Tak kde je potom problém, když tohle víte, ale stále nehubnete? Možná máte špatně nastavené poměry živin ve vašem stravování. Tělo ke svému fungování potřebuje tři základní makroživiny: sacharidy, bílkoviny a tuky, poměrové zastoupené v jídelníčku právě v tomto pořadí.

Jenže pokud chcete hubnout skutečně efektivně, je potřeba si s tím pořadím pohrát a navýšit příjem bílkovin v porovnání s ostatními živinami! Samozřejmě nemůžete být živi pouze z bílkovin, ale jejich zvýšený příjem vám pomůže efektivněji spalovat tuk, protože jejich trávení je pro tělo náročnější a energii z bílkovin nebude ukládat ve formě tuku.

koktejly kiwi jahoda

Zdá se vám to složité? Pro někoho může být náročné hlídat si příjem bílkovin a naučit se připravovat jídla s jiným poměrem živin. Ale právě pro tyto případy je tu vysokoproteinová dieta Goodly. Jedná se o proteinovou náhradu stravy, kterou můžete využít buď ve formě svačinky nebo třeba potréninkového, nebo i jiného, jídla. Snadno tak navýšíte svůj příjem bílkovin a zároveň snížíte příjem sacharidů a tuků. Naprosto bez práce, prostě vyměníte své dosavadní jídlo za nutriční koktejl a podpoříte tak své tělo v hubnutí. Nebudete už muset přemýšlet nad složením svého jídla a nebudete muset měnit celý svůj jídelníček, prostě ho vybraná jídla nahradíte, to je vše.

Podobné příspěvky